Bergers Belges Passion - Pedigrees

Kennel de bruine buck

Roozen-Smetsers Frans et Ria

Spoordonkseweg 70a
5688 KE Oirschot

Netherlands
varieties currently produced
Tervueren
Groenendael

The are 176 dog registrated in database for this kennel
born from 19 Bitch(es).

Indicates that the dog has one or more photos This dog have puppies
Dan du pré du vieux pont (Groenendael) X s.r. Lima de bruine buck (Groenendael)
22/02/2014 · 10 registered puppies
Ygrec de bruine buck ''Liam'' Male Groenendael NHSB 2955747
Yoda de bruine buck Male Groenendael
York de bruine buck Male Groenendael
Yenko de bruine buck Male Groenendael
Yatse de bruine buck Male Groenendael
Yacomo de bruine buck Male Groenendael
Ylva de bruine buck Female Groenendael
Ysabel de bruine buck Female Groenendael
Yade de bruine buck Female Groenendael
Yazz de bruine buck Female Groenendael
Ch. Eur./Int./Lux./Switz Apache de la douce plaine (Groenendael) X Inca de bruine buck (Groenendael)
24/02/2013 · 8 registered puppies
Van Gogh de bruine buck ''Noche'' Male Groenendael NHSB 2914650
Valk de bruine buck Male Groenendael
Vodka de bruine buck Male Groenendael
Vismie de bruine buck Female Groenendael
Vienna de bruine buck Female Groenendael
Venus de bruine buck Female Groenendael
Vega de bruine buck Female Groenendael
Vanille de bruine buck Female Groenendael
p.E. , R.E. , Ch. Du. Brendo de bruine buck (Groenendael) X Fleur de bruine buck ''Fidji'' (Groenendael)
25/01/2013 · 1 registered puppy
s.r. Uriell de bruine buck Female Groenendael This dog have a picture NHSB 2.911.473 , LOF 1 B.BEL 252089/25037
Ch. Eur./Int./Lux./Switz Apache de la douce plaine (Groenendael) X p.E., R.e. Véga de bruine buck (Groenendael)
10/11/2012 · 1 registered puppy
Topaz de bruine buck ''Chinouk'' Male Groenendael NHSB 2.904.320
s.r. Valik des jardins d'ébène (Groenendael) X Allure de bruine buck ''Joy'' (Groenendael)
22/10/2012 · 1 registered puppy
Sinatra de bruine buck ''Arkos'' Male Groenendael NHSB 2.901.657
R.E. Uggi des perles noires (Groenendael) X s.r. , Ch. Go Call Me Rune By de bruine buck (Groenendael)
05/10/2012 · 2 registered puppies
Rune's Rapsody de bruine buck Male Groenendael NHSB 2.900.696
Prelude de bruine buck Female Groenendael NHSB 2.900.701
s.r., Ch. Fr./Du./Int. Bentley de bruine buck (Groenendael) X Fleur de bruine buck ''Fidji'' (Groenendael)
13/10/2011 · 1 registered puppy
Pavlov de bruine buck ''Nero'' Male Groenendael NHSB 2.857.509
R.E. , Selected Cz, Ch. Fr. Rival de la fureur du crépuscule (Groenendael) X s.r. , Ch. Holl./Lux. Solitaire By de bruine buck ''Gina'' (Groenendael)
15/04/2011 · 1 registered puppy
Opium de bruine buck Male Groenendael SF 10287/12
s.r., p.E., Ch. Uk/Nl/Lux. xanova Wolf Walker ''Archie'' (Groenendael) X p.E., R.e. Véga de bruine buck (Groenendael)
27/03/2011 · 2 registered puppies
Ch. Namour de bruine buck ''Ibo'' Male Groenendael LOSH 2833009
Nepal de bruine buck Female Groenendael NHSB 2833013
Dan du pré du vieux pont (Groenendael) X Allure de bruine buck ''Joy'' (Groenendael)
09/03/2011 · 2 registered puppies
Maestro de bruine buck ''Milo'' Male Groenendael NHSB 2830861
Morgane de bruine buck Female Groenendael NHSB 2830864
Ch. , s.r. eternity's Vici (Groenendael) X R.E. Ancor de bruine buck (Groenendael)
01/09/2010 · 4 registered puppies
Ch. Luca de bruine buck Male Groenendael NHSB 2808378
Luxor de bruine buck Male Groenendael NHSB 2808380
s.r. Lima de bruine buck Female Groenendael NHSB 2808381 This dog have puppies
s.r. Lysah de bruine buck Female Groenendael SKKS 10825/2011
p.E. , R.E. , Ch. Du. Brendo de bruine buck (Groenendael) X s.r. Brisca de bruine buck (Groenendael)
23/08/2010 · 1 registered puppy
Kaya de bruine buck Female Groenendael NHSB 2807195
Dan du pré du vieux pont (Groenendael) X p.E., R.e. Véga de bruine buck (Groenendael)
09/09/2009 · 2 registered puppies
Ch. IE, s.r. Ian de bruine buck Male Groenendael NHSB 2.763.821 This dog have puppies
Inca de bruine buck Female Groenendael This dog have puppies
Xeres de l'ocre noir (Groenendael) X s.r. , Ch. Holl./Lux. Solitaire By de bruine buck ''Gina'' (Groenendael)
17/07/2009 · 2 registered puppies
Ch. Hector de bruine buck ''Durai'' Male Groenendael NHSB 2.758.165
Honey de bruine buck , dite Tarja Male Groenendael NHSB 2758170
p.E. , R.E. , Ch. Du. Brendo de bruine buck (Groenendael) X s.r. , Ch. Holl./Lux. Solitaire By de bruine buck ''Gina'' (Groenendael)
13/08/2008 · 3 registered puppies
Gyro de bruine buck Male Groenendael NHSB 2716473
s.r. , Ch. Go Call Me Rune By de bruine buck Female Groenendael NHSB 2716476 This dog have puppies
Gaudi de bruine buck Male Groenendael
Xeres de l'ocre noir (Groenendael) X p.E., R.e. Véga de bruine buck (Groenendael)
08/08/2008 · 3 registered puppies
Ch. , s.r. Fandy de bruine buck Male Groenendael NHSB 2.716.120 This dog have puppies
s.r. , Ch. Floortje de bruine buck Female Groenendael NHSB 2.716.125 This dog have puppies
Fleur de bruine buck ''Fidji'' Female Groenendael This dog have puppies
R.E. , Ch. It. Tuono dell'alta via (Groenendael) X s.r. Brisca de bruine buck (Groenendael)
12/02/2008 · 2 registered puppies
pE Denver de bruine buck Male Groenendael NHSB 2691908 This dog have puppies
Ch. Dandy de bruine buck ''Tiesto'' Male Groenendael NHSB 2691909
s.r. , p.E. , V.V.A , Ch. Holl./Lux./All./DKBS Boetsch de bruine buck (Groenendael) X p.E., R.e. Véga de bruine buck (Groenendael)
27/06/2007 · 2 registered puppies
Chester de bruine buck Male Groenendael NHSB 2.662.841 , LOF 1 B.BEL 212494/20383 This dog have puppies
Clovis de bruine buck ''Kane'' Male Tervueren, Grey NHSB 2.662.842 This dog have puppies
R.e. , Ch. Esp. Renzo des étangs sauvages (Groenendael) X Louky de bruine buck (Groenendael)
07/01/2007 · 2 registered puppies
s.r., Ch. Fr./Du./Int. Bentley de bruine buck Male Groenendael NHSB 2639724 This dog have puppies
Bono de bruine buck ''Bliksem'' Male Groenendael
R.E. , Selected Cz, Ch. Fr. Rival de la fureur du crépuscule (Groenendael) X R.e. Ginger de bruine buck (Groenendael)
30/12/2006 · 3 registered puppies
Allure de bruine buck ''Joy'' Female Groenendael NHSB 2638389 This dog have puppies
s.r. Avalon de bruine buck ''Zaira'' Female Groenendael NHSB 2638390
Ch. Nu. Aras de bruine buck Male Groenendael NKKR 2638386 This dog have puppies
R.E. , Selected Cz, Ch. Fr. Rival de la fureur du crépuscule (Groenendael) X R.e. Ginger de bruine buck (Groenendael)
00/00/2006 · 1 registered puppy
Alonso de bruine buck Male Tervueren, Grey KC AH0901819 This dog have puppies
R.E. , Ch. Moneg./USA If du crépuscule des loups (Groenendael) X R.e. Ginger de bruine buck (Groenendael)
31/07/2005 · 1 registered puppy
Lobo de bruine buck Male Groenendael
R.E. , Selected Cz, Ch. Fr. Rival de la fureur du crépuscule (Groenendael) X Louky de bruine buck (Groenendael)
06/07/2005 · 1 registered puppy
Dream de bruine buck Male Groenendael NHSB 2.548.010, LOE 1614300 This dog have puppies
R.E. , Selected Cz, Ch. Fr. Rival de la fureur du crépuscule (Groenendael) X Louky de bruine buck (Groenendael)
03/03/2005 · 2 registered puppies
Cheb de bruine buck Male Groenendael NHSB 2548013
Jr.Ch. Pl , Ch. Pl Runa de bruine buck Female Groenendael PKR I-56197 This dog have puppies 28/09/2009
R.E. , Selected Cz, Ch. Fr. Rival de la fureur du crépuscule (Groenendael) X R.e. , V.V.A Kim de bruine buck (Groenendael)
20/10/2004 · 2 registered puppies
p.E., R.e. Véga de bruine buck Female Groenendael NHSB 2.530.397 This dog have puppies
p.E. Boris de bruine buck Male Groenendael
s.r. , p.E. , V.V.A , Ch. Holl./Lux./All./DKBS Boetsch de bruine buck (Groenendael) X s.r. Brisca de bruine buck (Groenendael)
24/05/2004 · 9 registered puppies
s.r. , p.E. , Ch. Du. Caine de bruine buck Male Groenendael NHSB 2509458 This dog have puppies
Jr.Ch. Cz Lia de bruine buck Female Groenendael NHSB 2509466 , CMKU/BOG/1127-04/04/07 This dog have puppies
Ch. UKC Carleon de bruine buck Male Groenendael
Banco de bruine buck Male Groenendael
Indy de bruine buck Male Groenendael
Spike de bruine buck Male Groenendael
Joris de bruine buck Male Groenendael
Valesco de bruine buck Male Groenendael
Santa de bruine buck Female Groenendael
R.E. , pE , Ch. All./Lux./Holl. Storm de bruine buck (Groenendael) X R.e. Ginger de bruine buck (Groenendael)
23/03/2004 · 3 registered puppies
p.E. , s.r. , Ch. Roetie de bruine buck Female Groenendael NHSB 2499989
Khyra de bruine buck Female Groenendael
Daiken de bruine buck Male Groenendael
Ch. Pol./Norv. O'Emir de la douce plaine (Groenendael) X R.e. , V.V.A Kim de bruine buck (Groenendael)
13/01/2004 · 1 registered puppy
Preston de bruine buck Male Tervueren, Fawn
R.E. , Selected Cz, Ch. Fr. Rival de la fureur du crépuscule (Groenendael) X Louky de bruine buck (Groenendael)
04/11/2003 · 3 registered puppies
p.E. , R.E. , Ch. All./Nl./Lu. Quinto Rival de bruine buck Male Groenendael NHSB 2480739 This dog have puppies
Ona de bruine buck Female Groenendael NHSB 2480744
Tony de bruine buck Male Tervueren, Grey
R.E. , Selected Cz, Ch. Fr. Rival de la fureur du crépuscule (Groenendael) X R.e. Ginger de bruine buck (Groenendael)
07/06/2003 · 3 registered puppies
p.E. , R.E. , Ch. Du. Brendo de bruine buck Male Groenendael This dog have a picture NHSB 2459168 This dog have puppies
R.E. Ancor de bruine buck Female Groenendael NHSB 2459172 This dog have puppies
p.E. , Ch. Du. Fraka de bruine buck Female Groenendael This dog have puppies
R.e. Jason de la douce plaine (Groenendael) X R.e. , V.V.A Kim de bruine buck (Groenendael)
15/09/2002 · 2 registered puppies
s.r. , Ch. Holl./Lux. Solitaire By de bruine buck ''Gina'' Female Groenendael NHSB 2416254 This dog have puppies
p.E. , Ch. Holl. Wodan de bruine buck Male Groenendael
Don Rigel del castel sardo (Groenendael) X R.e. Ginger de bruine buck (Groenendael)
26/01/2002 · 6 registered puppies
Bayla de bruine buck Female Groenendael This dog have puppies
Sam de bruine buck Male Tervueren, Grey
Igor de bruine buck Male Groenendael
Athos de bruine buck Male Tervueren, Grey
Beau de bruine buck Male Groenendael
Diego de bruine buck Male Groenendael
Otomne de la douce plaine (Groenendael) X R.e. , V.V.A Kim de bruine buck (Groenendael)
14/03/2001 · 6 registered puppies
R.E. , pE , Ch. All./Lux./Holl. Storm de bruine buck Male Groenendael NHSB 2342158 This dog have puppies 22/10/2013
s.r. Brisca de bruine buck Female Groenendael NHSB 2342159 This dog have puppies
Misty de bruine buck Female Groenendael
Kaya de bruine buck Male Groenendael
Diva de bruine buck Female Groenendael
Lotje de bruine buck Male Groenendael
R.e. Greco de la grande lande (Groenendael) X R.e. , V.V.A Kim de bruine buck (Groenendael)
26/05/2000 · 5 registered puppies
Louky de bruine buck Female Groenendael NHSB 2.303.222 This dog have puppies
R.E. , pE , Ch. Fr./All./Lux./Holl. Bentho IBN Greco de bruine buck Male Groenendael NHSB 2303219 This dog have puppies 06/11/2013
pE , Ch. Holl. Nino de bruine buck Male Groenendael
Shadow de bruine buck Male Tervueren, Grey
Sammie de bruine buck Female Groenendael
p.E. , Ch. Du. Shadow de bruine buck (Groenendael) X Evita-Wendy van lana's hof (Groenendael)
11/04/2000 · 1 registered puppy
Belit de bruine buck Female Groenendael NHSB 2.295.090 This dog have puppies
Ch. Holl./Lux./All. Picard de bruine buck (Groenendael) X Sharon de bruine buck (Groenendael)
02/02/2000 · 1 registered puppy
Dolly de bruine buck Female Groenendael
s.r. , Ch. Lux./NL. Brando-Holly van het lochtersnest (Groenendael) X V.V.B Nozem de bruine buck (Groenendael)
10/06/1999 · 2 registered puppies
R.e. Ginger de bruine buck Female Groenendael NHSB 2253142 This dog have puppies
Louwie de bruine buck Male Groenendael
s.r. , p.E. , V.V.A , Ch. Holl./Lux./All./DKBS Boetsch de bruine buck (Groenendael) X Sharon de bruine buck (Groenendael)
30/05/1999 · 2 registered puppies
Wietske de bruine buck Female Groenendael
Fiona de bruine buck Female Groenendael
s.r. , V.V.A. , p.E. , Ch. Bel./Lux./Int. Tsisco van de hoge laer (Groenendael) X Evita-Wendy van lana's hof (Groenendael)
08/04/1999 · 1 registered puppy
Xilva de bruine buck Female Groenendael
s.r. , pE , Ch. DK/NL Jarl-Wendy van lana's hof (Groenendael) X V.V.B Nozem de bruine buck (Groenendael)
15/09/1997 · 3 registered puppies
R.e. , V.V.A Kim de bruine buck Female Groenendael NHSB 2.148.608 This dog have puppies
pE , Ch. Lux./Holl./Int. Zorro de bruine buck Male Groenendael NHSB 2148601
Ch. Holl./Lux. Brenty de bruine buck Male Groenendael NHSB 2148605 This dog have puppies
p.E. , Ch. Du. Shadow de bruine buck (Groenendael) X Avelance del castel sardo (Groenendael)
04/06/1997 · 3 registered puppies
Chica de bruine buck Female Groenendael NHSB 2130444 This dog have puppies
Qwint de bruine buck Male Groenendael
Dushi de bruine buck Female Groenendael
Nebukadnezar of the two (Groenendael) X Avelance del castel sardo (Groenendael)
08/10/1996 · 1 registered puppy
Tara de bruine buck Female Groenendael
R.e. Greco de la grande lande (Groenendael) X V.V.B Nozem de bruine buck (Groenendael)
24/09/1996 · 2 registered puppies
s.r. , p.E. , V.V.A , Ch. Holl./Lux./All./DKBS Boetsch de bruine buck Male Groenendael This dog have a picture NHSB 2.100.256 This dog have puppies
Ch. Holl./Lux./All. Picard de bruine buck Male Groenendael NHSB 2100253 This dog have puppies 19/03/2007
Kody de la tour du guet (Groenendael) X Anous de bruine buck (Groenendael)
13/05/1995 · 3 registered puppies
Sascha de bruine buck Male Groenendael
Amber de bruine buck Female Groenendael
Guido de bruine buck Female Groenendael
Exc Carry du périgord vert (Groenendael) X Avelance del castel sardo (Groenendael)
20/02/1995 · 9 registered puppies
Pablo de bruine buck Male Groenendael
Bo de bruine buck Male Groenendael
Caro de bruine buck Male Groenendael
Nouschka de bruine buck Female Groenendael
Phaedra de bruine buck Female Groenendael
Cora de bruine buck Female Groenendael This dog have puppies
Marsha de bruine buck Female Groenendael
Sharon de bruine buck Female Groenendael This dog have puppies
Bandit de bruine buck Female Groenendael
Grimm (Groenendael) X V.V.B Nozem de bruine buck (Groenendael)
19/11/1994 · 10 registered puppies
p.E. , Ch. Du. Shadow de bruine buck Male Groenendael NHSB 1982319 , ETR 1 BBG 000135/00000 This dog have puppies 24/12/2007
Boris de bruine buck Male Groenendael
Dunja de bruine buck Male Groenendael
Djiroo de bruine buck Male Groenendael
Carmen de bruine buck Female Groenendael
Tanja de bruine buck Female Groenendael
Kim de bruine buck Female Groenendael
Trisja de bruine buck Female Groenendael
Gypsie de bruine buck Female Groenendael
Coco de bruine buck Female Groenendael
R.E. , pE , Ch. Lux./Belg./All./Holl./Int./Eur./Mond. Buddy van lana's hof (Groenendael) X Avelance del castel sardo (Groenendael)
12/06/1994 · 6 registered puppies
Kazan de bruine buck Male Groenendael NHSB 1942814
Paschja de bruine buck Male Groenendael NHSB 1942815
Zazzou de bruine buck Male Groenendael NHSB 1942816
Zumora de bruine buck Female Groenendael NHSB 1942817
Zoraya de bruine buck Female Groenendael NHSB 1942818
Mira de bruine buck Female Groenendael NHSB 1942819
s.r. , Sél. Belg. Tr., Ch. Int./Bel./Lux. Krack de marcolina (Groenendael) X Anous de bruine buck (Groenendael)
26/12/1993 · 5 registered puppies
Bowy de bruine buck Female Groenendael NHSB 1914240
Tamara de bruine buck Female Groenendael NHSB 1914241
tjenka de bruine buck Female Groenendael NHSB 1914242
Kayla de bruine buck Female Groenendael NHSB 1914243
Minka de bruine buck Female Groenendael NHSB 1914244
Don Benito del castel sardo (Groenendael) X Laska batazicht (Groenendael)
17/07/1993 · 7 registered puppies
Bento de bruine buck Male Groenendael NHSB 1892409
Tanja de bruine buck Female Groenendael NHSB 1892410
Jessij de bruine buck Female Groenendael NHSB 1892411
Sheeta de bruine buck Female Groenendael NHSB 1892412
Edith de bruine buck Female Groenendael NHSB 1892413
Misty de bruine buck Female Groenendael NHSB 1892414
Laika de bruine buck Female Groenendael NHSB 1892415
s.r. , Sél. Belg. Tr., Ch. Int./Bel./Lux. Krack de marcolina (Groenendael) X Anous de bruine buck (Groenendael)
16/04/1993 · 3 registered puppies
Danza de bruine buck Female Groenendael NHSB 1881862
Dutch de bruine buck Female Groenendael NHSB 1881863 , DL529398/01
Layla de bruine buck Female Groenendael NHSB 1881864
Enji du sart des bois (Groenendael) X Avelance del castel sardo (Groenendael)
05/04/1993 · 9 registered puppies
Poker de bruine buck Male Groenendael NHSB 1873943
Tristan de bruine buck Male Groenendael NHSB 1873944
Rocky de bruine buck Male Groenendael NHSB 1873945
Zoran de bruine buck Male Groenendael NHSB 1873946
Joebi de bruine buck Male Groenendael NHSB 1873947
Juno de bruine buck Female Groenendael NHSB 1873948
Femke de bruine buck Female Groenendael NHSB 1873949
Puck de bruine buck Female Groenendael NHSB 1873950
Nina de bruine buck Female Groenendael NHSB 1873951
Enji du sart des bois (Groenendael) X Avelance del castel sardo (Groenendael)
15/07/1992 · 2 registered puppies
Gina de bruine buck Female Groenendael NHSB 1831509
Dialo de bruine buck Male Groenendael
Don Benito del castel sardo (Groenendael) X Laska batazicht (Groenendael)
24/02/1991 · 1 registered puppy
V.V.B Nozem de bruine buck Female Groenendael NHSB 1.754.675 This dog have puppies
Don Nino del castel sardo (Groenendael) X Laska batazicht (Groenendael)
21/08/1987 · 1 registered puppy
Anous de bruine buck Female Groenendael NHSB 1555315 This dog have puppies
p.E. , Ch. Du. Shadow de bruine buck (Groenendael) X Cora de bruine buck (Groenendael)
Unknown date of birth · 1 registered puppy
Rocky de bruine buck Male Groenendael
Nicky de kénatier (Groenendael) X Sharon de bruine buck (Groenendael)
Unknown date of birth · 4 registered puppies
Bento de bruine buck Male Groenendael
Buddie de bruine buck Groenendael
Collin de bruine buck Groenendael
Zoey de bruine buck Groenendael
Ch. Holl./Lux. Brenty de bruine buck (Groenendael) X Sharon de bruine buck (Groenendael)
Unknown date of birth · 1 registered puppy
Charlie de bruine buck Groenendael